Yu-Gi-Oh! Türkçe Kart Arşivi
Yu-Gi-Oh! Türkçe Kart Arşivi
Oturum aç

Cyber Valley

Yu-Gi-Oh! Türkçe Kart Arşivi sitesinden
Cyber Valley.jpg

Kartın Türkçe Açıklaması

Aşağıdaki 3 efektten 1 tanesini kullanabilirsiniz:

● Bu kart rakibinizin bir canavarı tarafından saldırısı hedefi seçilince, bu kartı oyundan çıkararak 1 kart çekip savaş aşamasını bitirebilirsiniz. ● Bu kartı ve kontrolünüzdeki 1 açık canavarı oyundan çıkarın ve 2 kart çekin. ● Bu kartı ve elinizdeki 1 kartı oyundan çıkarın, ve mezarlığınızdaki 1 kartı destenizin en üstüne yerleştirin.


Kartla ilgili kurallar

  • "Cyber Valley"nin ikinci efekti , "Cyber Valley"i ve kontrolünüzdeki 1 açık kartı hedefler.Efekt çözüldüğünde , oyun dışına çıkarlar.
  • "Cyber Valley"nin üçüncü efekti mezarlığınızdaki 1 kartı hedefler.Efekt çözüldüğünde, "Cyber Valley" ve elinizden bir kart oyun dışına çıkar.
  • "Cyber Valley"nin ikinci veya üçüncü efektine , "Cyber Valley"yi sahadan kaldıracak bir efekt zincirlenirse, "Cyber Valley"nin efekti engellenir.
  • "Cyber Valley"nin ikinci efektine, onu kapatacak bir efekt zincirlendiğinde , efekt çözülür.Seçilen açık canavar kapatılırsa, efekt engellenir.

Cyber Dragon Kartları

Canavarlar

Cyber Dragon - Proto-Cyber Dragon - Cyber Barrier Dragon - Cyber Laser Dragon - Armored Cybern - Cyber Dragon Core - Cyber Dragon Zwei - Cyber Dragon Drei


Birleşim Canavarları

Chimeratech Overdragon - Chimeratech Fortress Dragon - Cyber End Dragon - Cyber Twin Dragon

XYZ

Cyber Dragon Nova

Destek Kartları

Photon Generator Unit - Cyber Repair Plant- Cybernetic Fusion Support - Attack Reflector Unit - Cybernetic Hidden Technology - Evolution Burst - Cyber Network