Yu-Gi-Oh! Türkçe Kart Arşivi
Yu-Gi-Oh! Türkçe Kart Arşivi
Oturum aç

Arcana Force EX - The Light Ruler

Yu-Gi-Oh! Türkçe Kart Arşivi sitesinden
Arcana Force EX - the Light Ruler.jpg

Kartın Türkçe Açıklaması

Bu kart Normal çağırılamaz veya kapalı koyulamaz. Bu kart sadece kontrolünüzdeki 3 tane canavarı mezarlığa göndererek Özel çağrılabilir.Bu kart Özel çağrıldığında, bir kez yazı-tura atın, bu kart sonuca göre aşağıdaki efektlerden birini kazanır:

●Tura:Bu kart bir rakibinizin bir canavarını savaşta yok eder ve mezarlığa gönderirse, mezarlığınızdaki 1 kartı elinize döndürebilirsiniz.

●Yazı:Bu kartı hedefleyen bir Büyü, Tuzak, veya Efekt canavarı efektinin çalıştırılmasını engelleyin, ve onu yok edin.Bu şekilde çalıştırılması engellenen her kart için bu kart 1000 saldırı puanı kaybeder.


Arcana Force Kartları


Canavar Kartları

Arcana Force 0 - The Fool - Arcana Force EX - The Dark Ruler - Arcana Force EX - The Light Ruler - Arcana Force I - The Magician - Arcana Force III - The Empress - Arcana Force IV - The Emperor - Arcana Force VI - The Lovers - Arcana Force VII - The Chariot - Arcana Force VIII - The Strength - Arcana Force XII - The Hanged Man - Arcana Force XIV - Temperance - Arcana Force XV - The Fiend - Arcana Force XVIII - The Moon - Arcana Force XXI - The World

Spell Kartları

Arcanatic Doomscythe - Divination of Fate - Light Barrier - Magician's Scales - Reverse Reborn - Sowing of the Fool - The Sky Lord

Trap Kartları

Arcana Call - Reversal of Fate - The Material Lord - The Spiritual Lord